2. Procedure
Procedure
Titel: Cliënt hardware
Beschrijving: Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een nieuwe Raamovereenkomst met één (1) Inschrijver voor het leveren van client hardware, accessoires en aanverwante dienstverlening. Geschat op €1.300.000,-
Interne identificatiecode: 100097
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Er is maar 1 perceel Geschat op €1.300.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie