136062-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Partner voor Integratie Services
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Partner voor Integratie Services
Beschrijving: Middels deze opdracht beoogt NWO een Wederpartij te contracteren die verantwoordelijk is voor het realiseren van een integratieplatform met behulp van Azure Integration Services, ten behoeve van het realiseren van integraties tussen systemen via dit integratieplatform. De Wederpartij is verantwoordelijk voor het beheer, de monitoring en de doorontwikkeling van het integratieplatform en de integraties tussen systemen die via het integratieplatform verlopen, waaronder het doorvoeren van wijzigingen en het realiseren van nieuwe integraties op verzoek van NWO NWO beoogt om gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst stapsgewijs zelfredzaam te worden in het bouwen en beheren van (delen van) deze integraties en het integratieplatform. In dit kader omvat de opdracht tevens het gefaseerd overdragen van kennis, documentatie en beheeractiviteiten aan NWO. Zie Beschrijvend document
Interne identificatiecode: 202277
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Middels deze opdracht beoogt NWO een Wederpartij te contracteren die verantwoordelijk is voor het realiseren van een integratieplatform met behulp van Azure Integration Services, ten behoeve van het realiseren van integraties tussen systemen via dit integratieplatform. De Wederpartij is verantwoordelijk voor het beheer, de monitoring en de doorontwikkeling van het integratieplatform en de integraties tussen systemen die via het integratieplatform verlopen, waaronder het doorvoeren van wijzigingen en het realiseren van nieuwe integraties op verzoek van NWO NWO beoogt om gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst stapsgewijs zelfredzaam te worden in het bouwen en beheren van (delen van) deze integraties en het integratieplatform. In dit kader omvat de opdracht tevens het gefaseerd overdragen van kennis, documentatie en beheeractiviteiten aan NWO.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Beschrijvend document