13616-2024 - Resultaat
Nederland – Gedrukte boeken – Levering van Boeken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van Boeken
Beschrijving: Het leveren van boeken aan NHL Stenden.
Interne identificatiecode: T47049
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22110000 Gedrukte boeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000