II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 12
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Na afloop van de initiële contractperiode heeft de aanbestedende dienst de mogelijkheid om de Raamovereenkomst te verlengen met drie maal een periode van één jaar (1+1+1+1 jaar)