136301-2025 - Mededinging
België – Reclame- en marketingdiensten – Raamovereenkomst visuele en verbale branding Stad Brugge
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst visuele en verbale branding Stad Brugge
Beschrijving: Stad Brugge zoekt een ervaren brandingbureau dat vanuit het nieuwe merkkader de visuele en verbale rebranding op zich neemt. Hiertoe wil Stad Brugge een raamovereenkomst afsluiten die bestaat uit een gegarandeerde op-dracht en een flexibele inzet op afroep. • De gegarandeerde opdracht omvat de ontwikkeling van een nieuwe visuele en verbale huisstijl, volledig in co-creatie met de Cel Creatie van Stad Brugge. • De inzet op afroep biedt de mogelijkheid om het brandingbureau in te schakelen voor bran-ding-advies en bijkomende branding-opdrachten. • Het brandingbureau kan ook ingezet worden voor de ontwikkeling en uitvoering van strate-gisch belangrijke communicatie- en marketingopdrachten. Voor een verdere toelichting van de opdracht, zie deel 8. Technische voorschriften in de selectieleidraad.
Interne identificatiecode: BRUGGE-2025-004-SVC
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BRUGGE-2025-004-SVC - 1