136444-2024 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Fysieke Veiligheid
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Fysieke Veiligheid
Beschrijving: Deze aanbesteding bestaat uit een aantal onderdelen: Objectbeveiliging, beveiligingstechniek, de openings- en sluitronde van enkele panden, de alarmopvolging en het gebruik van een Particuliere Alarm Centrale (externe meldkamer). KVK wenst een evenwichtig voorzieningenaanbod te ontvangen in aansluiting op de behoeften van KVK tegen acceptabele kosten. Veiligheid voor de klanten, medewerkers, bezoekers, eigendommen en informatie van KVK staat hierbij dus centraal. Deze aanbesteding wordt opgestart omdat: Een aantal beveiligingsproducten en -diensten niet meer onder een contract vallen omdat deze reeds zijn afgelopen; Het bestaande contract voor objectbeveiliging gaat aflopen. Doelstelling en ambities Het doel van deze Europese aanbestedingsprocedure is het afsluiten van één overeenkomst per perceel voor KVK voor het leveren van mensen, middelen, diensten en techniek. Zie Mercell voor meer informatie.
Interne identificatiecode: KVK-2023-6453
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software, 79417000 Veiligheidsadviezen, 79711000 Diensten voor alarmbewaking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1. Manbeveiliging
Beschrijving: Het doel van perceel 1 van deze Europese aanbestedingsprocedure is het afsluiten van een overeenkomst voor het leveren van beveiligers waarmee invulling kan worden gegeven aan het beleid voor Fysieke toegangsbeveiliging Kamer van Koophandel, volgens de uitleg van de Aanbestedingswet 2012. Zie Mercell voor meer informatie.
Interne identificatiecode: KVK 2023-6453
Aanvullende classificatie (cpv): 79992000 Receptiediensten
Opties:
Beschrijving van de opties: - In het geval dat één, twee of alle drie de beveiligingsmedewerkers in Amsterdam (in loondienst bij KVK), kiezen voor een loopbaan elders, dan kan (door KVK te beslissen) de gevraagde dienstverlening onder deze Overeenkomst worden uitgebreid. Deze uitbreiding bedraagt een maximale financiële waarde van € 1.440.000,- excl. btw. - Indexatie conform voorwaarden Overeenkomst
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Beveiligingstechniek
Beschrijving: KVK wil een veilige, servicegerichte omgeving bieden aan klanten, bezoekers en medewerkers. Daarnaast wil KVK uniformiteit en herkenbaarheid creëren op haar locaties voor klanten, bezoekers en medewerkers. Hiervoor zoekt KVK een professionele partner op het gebied van beveiligingstechniek die in staat is KVK te voorzien van gedegen advisering, solide uitvoering en adequaat beheer en onderhoud van haar systemen. Doel van de aanbesteding Het doel van perceel 2 van deze Europese aanbestedingsprocedure is het afsluiten van een overeenkomst voor het leveren van Beveiligingstechniek waarmee invulling kan worden gegeven aan het beleid voor Fysieke toegangsbeveiliging Kamer van Koophandel, volgens de uitleg van de Aanbestedingswet 2012. Zie Mercell voor meer informatie.
Interne identificatiecode: KVK 2023-6441
Aanvullende classificatie (cpv): 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45315100 Elektrotechnische installatiewerken, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software, 79417000 Veiligheidsadviezen
Beschrijving van de opties: - In het geval KVK besluit tot cameratoezicht/beeldregistratie ter aanvulling op de assistentieknoppen op alle of een deel van haar locaties is KVK gerechtigd de Opdracht uit te breiden met een bedrag van maximaal € 300.000,-. De ingediende eenheidsprijzen zijn in dat geval van toepassing. - Contractuele indexatie
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3. Particuliere Alarm Centrale (externe Meldkamer) en Alarmopvolgingsdienst
Beschrijving: Het doel van perceel 3 van deze Europese aanbestedingsprocedure is het afsluiten van een overeenkomst voor de aansluiting op een Meldkamer, het openen en sluiten van locaties (inclusief sluitronde) en de alarmopvolging waarmee invulling kan worden gegeven aan het beleid voor Fysieke toegangsbeveiliging KVK, volgens de uitleg van de Aanbestedingswet 2012. Zie Mercell voor meer informatie.
Interne identificatiecode: KVK 2023-6454
Aanvullende classificatie (cpv): 79711000 Diensten voor alarmbewaking, 79992000 Receptiediensten
Beschrijving van de opties: - Contractuele indexering