136590-2020 - ResultaatNederland-Diemen: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur project adviseur
Referentienummer: 2020007129
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
De kandidaat zal zich bezig houden met:
— intake potentiele nieuwe projecten en programma’s incl. opstellen eerste scan en/of (intern) plan van aanpak, uitwerken (globale) programma governance, financiële doorrekening en maken risico analyses. Op basis van de uitwerkingen kan ZIN bepalen onder welke voorwaarden zij de uitvoering ter hand van een nieuw project of programma zou willen nemen,
— review en klankbord voor de beleidsadviseur bij het opstellen van uitvoeringstoetsen,
— inrichten en monitoren project control structuur voor nieuwe projecten en programma’s die daadwerkelijk van start gaan,
— meedenken en input leveren aan het corporate project portfoliomanagement proces (en mogelijk een bijdrage leveren aan de selectie van een corporate PPM tool).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding