136640-2023 - MededingingNederland-Tilburg: Reinigingsdiensten
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaakdienstverlening
Referentienummer: 2023/534/JB
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90910000 Reinigingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De schoonmaakdienstverlening voor de gemeente Tilburg verloopt momenteel via een inbesteding bij de Diamant-groep. De Diamant-groep maakt bij het uitvoeren van de opdracht gebruik van De Schoonmaak Coöperatie (DSC) welke ingezet wordt door deze organisatie. Het huidige contract loopt tot 1 september 2023 waarbij een deel van de locaties, specialistische schoonmaak en glasbewassing voor alle locaties afgestoten wordt door de Diamant-groep. Daaropvolgend worden deze locaties en werkzaamheden uitbesteed vanaf 1 september 2023.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 360 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 De reguliere schoonmaak en aanvullende (schoonmaak) werkzaamheden.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90911200 Reiniging van gebouwen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocument
Perceel 2 Glasbewassing en specialistische schoonmaak
Perceel nr.: 2
90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
Zie aanbestedingsdocument.