Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering van een SPECT-CT en optioneel een SPECT
Referentienummer: TN400408
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 33110000 Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik
II.1.4.
Korte beschrijving
De levering (incl plaatsing en acceptatie) van een SPECT met een 16 slice CT. Daarnaast wil Fontys optioneel een SPECT (only) aanschaffen, deze mag gebruikt zijn maar moet wel actueel zijn.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Levering en onderhoud apparatuur
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 33110000 Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik, 50421000 Reparatie en onderhoud van medische uitrusting
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/06/2023Einde: 31/08/2023
Deze opdracht kan worden verlengd: neen