136773-2023 - MededingingBelgië-Zwevegem: Overige diensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Maaien van wegbermen en ruige terreinen in Zwevegem voor het dienstjaar 2023 met mogelijke verlengingen voor 2024, 2025 en 2026
Referentienummer: pr-jla-23-04
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
98390000 Overige diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45233229 Onderhoud van bermen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht omvat het maaien van wegbermen en ruige terreinen.
De opdracht voor het maaien van wegbermen is inclusief het maaien met bosmaaier e.d. rond obstakels en de afvoer van maaisel.
Dit is hoofdzakelijk :
- maaien wegbermen, met afvoer van het maaisel
- maaien ruige terreinen, met afvoer van het maaisel
- maaien rond hindernissen met bosmaaier, met of zonder afvoer van het maaisel
- maaien van taluds
De prijs van het verzamelen, vervoeren en verwerken van het maaisel is inbegrepen in de eenheidsprijzen.
Deze werken dienen uitgevoerd te worden conform het bermbeheersplan van gemeente Zwevegem, goedgekeurd door de Vlaamse gemeenschap, anno 1998.
De aannemer kan het Bermbeheersplan inzien bij de dienst groen.