2. Procedure
Procedure
Titel: 02-2025 Bestrijding invasieve exoten
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Opstellen en toepassen verkeersmaatregelen(plan) - Actualisatie inspectiegegevens 2026 - Handmatig bestrijden exoten (grote waternavel, watercrassula, ongelijkbladig vederkruid, waterteunisbloem) - Mechanisch bestrijden exoten vanaf water (grote waternavel, watercrassula, ongelijkbladig vederkruid, waterteunisbloem) - Verzamelen en afvoeren vrijkomend materiaal - Bijkomende werkzaamheden De uit te voeren werkzaamheden zijn verspreid over verschillende locaties over de gehele gemeente Groningen. Zie bestek
Interne identificatiecode: 02-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie bestek Zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar. De overeenkomst gaat in op 1 mei 2025 en eindigt op 30 april 2027.