2. Procedure
Procedure
Titel: Extensief maaien
Beschrijving: De gemeente Bloemendaal wenst een nieuwe overeenkomst af te sluiten het extensief maaien. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Extensief maaien i. Maaien 5x per jaar, laten liggen ii. Maaien 3x per jaar, laten liggen iii. Maaien 2x per jaar, 20% blijft staan, verzamelen en afvoeren iv. Maaien 1x per jaar, 20% blijft staan, verzamelen en afvoeren v. Maaien 1x per jaar, verzamelen en afvoeren b Bijmaaien obstakels 1-5x per jaar c. Maaien grastegels 3x per jaar d. maaien begraafplaats 1x per jaar e. Bijkomende werkzaamheden. Het uit te voeren werk is gelegen in Bloemendaal, Overveen, Aerdenhout en Vogelenzang.
Interne identificatiecode: BLD 102023 PRJ-2300056
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Extensief maaien in gemeente Bloemendaal Het uit te voeren werk is gelegen in Bloemendaal, Overveen, Aerdenhout en Vogelenzang.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot eenzijdige verlenging door de gemeente van twee maal 1 jaar. Vervolgens kan met wederzijdse instemming de overeenkomst met nog eens twee maal 1 jaar worden verlengd.