Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Gazons Lochem en Doesburg
Referentienummer: Besteknummer CB-2022-02
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77300000 Tuinbouwdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Circulus draagt, in opdracht van de gemeenten Lochem en Doesburg, zorg voor het onderhoud van de openbare ruimte binnen de gemeentegrenzen. Onderdeel daarvan is het maaien van gazons in de gemeente Lochem en het maaien van gazons en ruw gras in de gemeente Doesburg.
Voor de komende jaren zoekt Circulus een partner voor het uitvoeren van de maaiwerkzaamheden in de gemeenten Lochem en Doesburg.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Gazons Lochem
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77300000 Tuinbouwdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het te onderhouden areaal in de gemeente Lochem bedraagt ca. 6150 are.
Gazons en ruw gras Doesburg
Perceel nr.: 2
Het te onderhouden areaal in de gemeente Doesburg bedraagt ca. 3000 are.