137544-2026 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur – Opmaak RUP Turnhout Noord-Oost
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opmaak RUP Turnhout Noord-Oost
Beschrijving: Opmaak RUP Turnhout Noord-Oost
Interne identificatiecode: PPP06V-2309/6065/2026247
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026247_1