13762-2026 - Resultaat
Nederland – Mobiele telefoons – DAS Mobiele Telefoons en tablets |2025 Q3-Q4 opdrachten gegund
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: DAS Mobiele Telefoons en tablets |2025 Q3-Q4 opdrachten gegund
Beschrijving: Dit betreft alleen de publicatie van de gegunde opdrachten in de periode Q3 en Q4 van 2025 vanuit de "DAS Mobiele telefoons en tablets" met referentie TN427897. De totale gegunde waarde van twee DAS opdrachten bij elkaar opgeteld is € 195.002,- ex btw. De aanbesteding "DAS Mobiele telefoons en tablets" is gepubliceerd op www.TenderNed.nl met referentie TN427897. Nieuwe partijen kunnen zich doorlopend aanmelden om mee te dingen. Nadere DAS opdrachten worden niet openbaar via e-mail uitgezet binnen de pool van tot de DAS toegelaten partijen. Toelichting betreft de totale geraamde opdrachtwaarde van de gegunde DAS opdrachten: VRR beschouwt inschrijfprijzen - bij beoordeling op laagste inschrijfprijs - als vertrouwelijke informatie en kiest ervoor om de daadwerkelijke gegunde opdrachtwaarde niet bekend te maken. In plaats daarvan wordt het gemiddelde van de ontvangen inschrijfprijzen gepubliceerd (per gegunde opdracht). Per opdracht zijn de gemiddeldes van de prijsinschrijvingen als volgt: € 86.604,26,- € 108.397,72 € 195.002,- totaal
Interne identificatiecode: zaaknummers 549465, 726861
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dit betreft alleen de publicatie van de gegunde opdrachten in de periode Q3 en Q4 van 2025 vanuit de "DAS Mobiele telefoons en tablets" met referentie TN427897.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
Aanvullende classificatie (cpv): 30213200 Tablet-pc's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DAS opdracht 2025-549465
Beschrijving: Dit betreft alleen de publicatie van de gegunde opdrachten in de periode Q3 en Q4 van 2025 vanuit de "DAS Mobiele telefoons en tablets" met referentie TN427897. € 86.604,26,-
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: DAS opdracht 2025-726861
Beschrijving: Dit betreft alleen de publicatie van de gegunde opdrachten in de periode Q3 en Q4 van 2025 vanuit de "DAS Mobiele telefoons en tablets" met referentie TN427897. € 108.397,72
Interne identificatiecode: 2