Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie paragraaf 2.3 Herzieningsclausule
Algemene informatie
Voorbehouden deelname:
Deelname is niet voorbehouden.