Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering (duurzame) elektriciteit en GvO's
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 09310000 Elektriciteit
II.1.4.
Korte beschrijving
De levering van (duurzame) elektriciteit en GvO’s (Garanties van Oorsprong) voor de locaties van de aanbestedende dienst voor de jaren 2024 en 2025 plus de optiejaren 2026, 2027, 2028 en 2029.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Levering duurzame elektriciteit en GVO's
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De verwachte totale leveringsomvang bedraagt ca. 16.3 miljoen kWh per jaar.