137831-2025 - Mededinging
België – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Raamovereenkomst voor de ophaling van verschillende afvalstoffen van de Erasmushogeschool Brussel (EhB)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de ophaling van verschillende afvalstoffen van de Erasmushogeschool Brussel (EhB)
Beschrijving: De Erasmushogeschool Brussel heeft de intentie om binnenkort over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst betreffende de ophaling van verschillende afvalstoffen met name restafval, papier, pmd, glas en organisch afval.
Interne identificatiecode: JUR/2025/AFVOPH
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: JUR/2025/AFVOPH - 1
Interne identificatiecode: 1