138041-2026 - Mededinging
België – Tuinmeubilair – Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van terreinmeubilair via een aankoopcentrale voor 2 jaar met mogelijkheid tot verlenging van 2 x 1 jaar
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van terreinmeubilair via een aankoopcentrale voor 2 jaar met mogelijkheid tot verlenging van 2 x 1 jaar
Beschrijving: Voorwerp van deze opdracht: Deze opdracht heeft als voorwerp de levering en plaatsing van terreinmeubilair uit de catalogus van Westtoer en Landschapspark Bulskampveld zoals beschreven in de technische bepalingen van dit bestek waarbij Westtoer apb optreedt als aankoopcentrale. Toelichting: De aanbestedende overheid heeft de ambitie om alle West-Vlaamse provinciale recreatieve routes en netwerken te voorzien van unieke rust- en/of picknickgelegenheden. Westtoer heeft daarvoor zelf een catalogus met terreinmeubilair laten ontwerpen. Daarnaast heeft de VLM in 2011 een huisstijlcatalogus met terreinmeubilair voor het landschapspark Bulskampveld laten ontwerpen. Deze huisstijlcatalogus met terreinmeubilair mag alleen in het gebied van het Landschapspark Bulskampveld toegepast worden. Zowel voor de levering en plaatsing van het terreinmeubilair uit de catalogus van Westtoer als de huisstijlcatalogus van het landschapspark Bulskampveld wordt een aankoopcentrale georganiseerd. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: Raamovereenkomst voor het leveren van terreinmeubilair uit de catalogus van Westtoer in de Provincie West-Vlaanderen Perceel 2: Raamovereenkomst voor het plaatsen van terreinmeubilair uit de catalogus van Westtoer in de Provincie West-Vlaanderen Perceel 3: Raamovereenkomst voor het leveren van terreinmeubilair uit de huisstijlcatalogus van het Landschapspark Bulskampveld Perceel 4: Raamovereenkomst voor het plaatsen van terreinmeubilair uit de huisstijlcatalogus van het Landschapspark Bulskampveld De opdracht wordt gesloten voor een initiële vaste periode van twee jaar. Er kunnen twee stilzwijgende verlengingen zijn van telkens 1 jaar. Voor elk perceel wordt een raamovereenkomst gesloten tussen de aanbestedende overheid en de gekozen opdrachtnemer. Elk perceel is een raamovereenkomst zoals bedoeld in art 43 van de Wet Overheidsopdrachten, d.w.z. dat de opdracht wordt uitgevoerd door middel van het plaatsen van de op de raamovereenkomst gebaseerde bestellingen naargelang de werkelijke behoeften, zonder verbintenis vanwege de aanbestedende overheid voor de af te nemen hoeveelheden. De inschrijver wordt erop gewezen dat alle in dit bestek vermelde hoeveelheden vermoedelijke hoeveelheden zijn en slechts bij wijze van inlichting worden verstrekt. In het kader van deze raamovereenkomsten wordt elke bestelling als een afzonderlijke opdracht beschouwd, onafhankelijk van de uitvoering van overige bestellingen. Onverminderd de bevoegdheden van Westtoer op het niveau van de raamovereenkomst, kan Westtoer als aanbestedende overheid niet aansprakelijk worden gesteld voor het niet nakomen van de contractuele verbintenissen zowel langs de zijde van de opdrachtnemer als van de besteller met betrekking tot de bestellingen, tenzij Westtoer zelf de besteller is. Er zijn prijsherzieningen voorzien die nauwkeurig worden omschreven in het nader over te maken opdrachtdocument. Maximale waarde van de opdracht: De maximale waarde van de opdracht (over de ganse looptijd en onverminderd de toepassing van art. 38 e.v. van het KB uitvoering) wordt bepaald op € 4.881.325,65 excl. btw. De maximale waarde van de raamovereenkomst uitgesplitst per perceel: • Perceel 1: € 3.724.554,90 excl. btw • Perceel 2: € 757.005,75 excl. btw • Perceel 3: € 220.920,00 excl. btw • Perceel 4: € 178.845,00 excl. btw De vermelde maximale bestelbedragen gelden als maximale bestelbedragen per perceel voor de volledige duurtijd van de raamovereenkomst. Als bij een perceel deze maximale waarde aan bestellingen is bereikt, dan zal de raamovereenkomst voor dat perceel ophouden te bestaan, ook al is de volledige looptijd van vier jaar nog niet verlopen. De percelen worden op dit vlak elk afzonderlijk bekeken. De aanbestedende overheid wijst de inschrijvers erop dat bij de bepaling van de vermelde maximale waarde niet is uitgegaan van de vermoedelijke hoeveelheden die in de inventaris zijn opgenomen en deze maximale waarde bijgevolg geen indicatie vormt voor het offertebedrag waarmee kan worden ingeschreven. Het betreft daarentegen de maximale waarde van de raamovereenkomst, vastgesteld op basis van de maximaal te bestellen hoeveelheden over alle opdrachten die binnen de raamovereenkomst kunnen worden geplaatst heen. Om de omvang van de opdracht te kunnen controleren, zullen de uitgaven binnen de raamovereenkomst worden gemonitord a.d.h.v. rapportering (zie technische bepalingen), en zullen indien nodig maatregelen worden genomen om te voorkomen dat de maximale waarde van de opdracht zou worden overschreden. Hoeveelheden: Er worden geen minimale afnames gegarandeerd. De inschrijver wordt erop gewezen dat alle in de opdrachtdocumenten vermelde hoeveelheden vermoedelijke hoeveelheden zijn en slechts bij wijze van inlichtingen worden verstrekt. Er is dus GEEN verbintenis vanwege de aanbestedende overheid voor de af te nemen hoeveelheden. Verplichting tot uitvoering: De opdrachtnemer is verplicht om de individuele afroepen uit te voeren en heeft niet het recht om een afroep te weigeren. Geen exclusiviteitsrecht: Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de opdrachtnemer geen exclusiviteitsrecht. Gedurende de looptijd van de overeenkomst(en) kunnen er prestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, uitgevoerd worden door andere opdrachtnemers. De opdrachtnemer kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. Taalgebruik: De opdrachtnemer gebruikt uitsluitend het Nederlands in zijn mondelinge en schriftelijke relatie met de aanbestedende overheid. Van documenten die enkel in een andere taal beschikbaar zijn, kan de aanbestedende overheid een, desgevallend beëdigde, vertaling eisen. Deze vertaling gebeurt op kosten van de opdrachtnemer. Leveringsplaats: Provincie West-Vlaanderen.
Interne identificatiecode: PPP0BR-1092/6108/2026/REC/SSR/01
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39142000 Tuinmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Raamovereenkomst voor het leveren van terreinmeubilair uit de catalogus van Westtoer in de Provincie West-Vlaanderen
Beschrijving: Perceel 1: Raamovereenkomst voor het leveren van terreinmeubilair uit de catalogus van Westtoer in de Provincie West-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 2026/REC/SSR/01_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39142000 Tuinmeubilair, 34928400 Stadsmeubilair, 39113300 Zitbanken, 34928000 Wegmeubilair
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Raamovereenkomst voor het plaatsen van terreinmeubilair uit de catalogus van Westtoer in de Provincie West-Vlaanderen
Beschrijving: Perceel 2: Raamovereenkomst voor het plaatsen van terreinmeubilair uit de catalogus van Westtoer in de Provincie West-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 2026/REC/SSR/01_2
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 34928400 Stadsmeubilair, 39113300 Zitbanken, 34928000 Wegmeubilair
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Raamovereenkomst voor het leveren van terreinmeubilair uit de huisstijlcatalogus van het Landschapspark Bulskampveld
Beschrijving: Perceel 3: Raamovereenkomst voor het leveren van terreinmeubilair uit de huisstijlcatalogus van het Landschapspark Bulskampveld
Interne identificatiecode: 2026/REC/SSR/01_3
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 39113300 Zitbanken, 34928400 Stadsmeubilair, 34928000 Wegmeubilair
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Raamovereenkomst voor het plaatsen van terreinmeubilair uit de huisstijlcatalogus van het Landschapspark Bulskampveld
Beschrijving: Perceel 4: Raamovereenkomst voor het plaatsen van terreinmeubilair uit de huisstijlcatalogus van het Landschapspark Bulskampveld
Interne identificatiecode: 2026/REC/SSR/01_4
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 34928000 Wegmeubilair, 34928400 Stadsmeubilair, 39113300 Zitbanken