138107-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor rioolreiniging – Raamovereenkomst Riool reiniging en inspectie, bestek 2023-25
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Riool reiniging en inspectie, bestek 2023-25
Beschrijving: In deelopdrachten uitvoeren van reiniging en inspectie riolering en gemalen in de gemeente Capelle aan den IJssel schatting tot € 200.000,- per jaar
Interne identificatiecode: 2023-25
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: ROK reinigen en inspectie rioleringen en gemalen 2024-2025
Beschrijving: Algemene beschrijving: Het werk betreft reiniging- en inspectiewerkzaamheden van de riolering in de gemeente Capelle aan den IJssel. Het areaal bestaat uit circa: - Schoonwater riool 107.000 m¹ - Vuilwater riool 63.000 m¹ - Gemengd riool 125.000 m¹ - Zinkers 30 st - Drainage / IT riool 167.000 m¹ - Hoofdgemalen 9 st - Subgemalen 55 st De werkzaamheden in dit bestek bestaan in hoofdzaak uit: 1. Het jaarlijks reinigen en inspecteren van circa 5% van het areaal vrijverval riool, registratie volgens Ribx 2. Jaarlijks het areaal zinkers reinigen en inspecteren, registratie volgens Ribx 3. Jaarlijks circa 5% van het drainage/IT-riool reinigen en inspecteren 4. Jaarlijks reiniging van de hoofd- en subgemalen 5. Maandelijks reiniging van knelpunten riolering en gemalen 6. Oplossen calamiteiten in riolen, zinkers, gemalen en aansluitleidingen 7. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden Tijdsbepaling 1. De overeenkomst wordt aangegaan voor de periode van 1 maart 2024 tot en met 31 december 2025. De directie behoudt zich het recht voor om de periode tweemaal met 12 maanden te verlengen tot en met 31 december 2027. Echter het niet verlengen van de opdracht geeft de inschrijver geen recht tot enige compensatie. geschat € 200.000,- per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht start op 1 maart 2024 en loopt tot en met 31 december 2025. De opdracht kan 2 keer met 12 maanden worden verlengd.