2. Procedure
Procedure
Titel: Strategische Adviesdiensten
Beschrijving: Als publieke organisatie heeft Gemeente Lelystad te maken met consequenties van wijzigingen in beleid en regelgeving vanuit het Rijk en de politiek. Tegelijkertijd staat Gemeente Lelystad midden in de samenleving en wordt de gemeente geconfronteerd met veranderende eisen en verwachtingen van haar burgers en andere organisaties. Binnen de scope van de Opdracht vallen strategisch adviesvraagstukken die betrekking hebben op (toekomstige) ontwikkelingen/kantelingen en/of een eventuele transitie van de organisatie. Ook in scope vallen adviesvraagstukken die betrekking hebben op een toekomstvisie die ten dienste staat van strategische keuzes die invloed hebben op onderdelen van, dan wel op de hele organisatie. Daarnaast wil Gemeente Lelystad ook advies over en ondersteuning kunnen verkrijgen bij de uitvoering van een uitgebracht strategisch advies. € 1.000.000,-
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De openbare procedure houdt in dat de kwalificatie en gunning in één fase plaatsvindt, zij het dat er binnen deze procedure wel sprake is van verschillende verrichtingen (toetsen op het niet van toepassing zijn van Uitsluitingsgronden, het voldoen aan de minimum Geschiktheidseisen en het beoordelen van de Inschrijvingen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Lelystad is voornemens om drie partijen te contracteren voor het leveren van strategische adviesdiensten in de komende vier jaren. € 1.000.000,-
Interne identificatiecode: 1