138220-2024 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – EU aanbesteding ICT Beheer en Hardware AWBR
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EU aanbesteding ICT Beheer en Hardware AWBR
Beschrijving: Het streven voor de beoogde situatie is het opzetten van een IT-omgeving waarbij ontzorging en professionalisering als fundament dienen. AWBR wil zich volledig kunnen concentreren op het onderwijs en de continuïteit hiervan waarborgen. In de moderne onderwijspraktijk is IT niet meer weg te denken en heeft het een cruciale rol gekregen. AWBR zoekt daarom naar een professionele en deskundige leverancier om gezamenlijke doelstellingen te realiseren. Zie beschrijvend document en PVE.
Interne identificatiecode: 2024-ICT0124
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie beschrijvend document Zie beschrijvend document en PVE.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst worden voortgezet voor een aansluitende periode van 4 keer één jaar, derhalve uiterlijk tot en met 31 december 2032