Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
schoonmaak onderhoud en glasbewassing
Referentienummer: Elevantio-EA-LK-RT-2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90911200 Reiniging van gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
De doelstelling van deze aanbesteding is het verkrijgen van een overeenkomst per 1 september 2022 ten behoeve van het schoonmaakonderhoud en glasbewassing van Elevantio omdat het contract met de huidige dienstverleners afloopt.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90911300 Wassen van ramen