138270-2024 - Mededinging
België – Diensten voor technische testen, analyse en adviezen – Wettelijke technische controles en studies
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wettelijke technische controles en studies
Beschrijving: Wettelijke technische controles en studies
Interne identificatiecode: NBB-2023-3043
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71631300 Technische controle van gebouwen