138486-2025 - Mededinging
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Personeelsplanningssysteem VRGZ
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Personeelsplanningssysteem VRGZ
Beschrijving: Omschrijving van de Opdracht De opdracht betreft de levering van een Roostersysteem voor de sectoren Regionale Ambulancevoorziening (hierna: RAV) en Brandweer (hierna: BRW) en Crisisbeheer. Een nadere beschrijving van de Opdracht, achtergrond van de opdracht, doelstellingen die Aanbestedende dienst hierbij heeft en de reikwijdte en omvang van de Opdracht zijn omschreven in de Specificatie van de Opdracht. Doel van de aanbesteding Met deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst om te komen tot het sluiten van één Overeenkomst voor Personeelsplanningssysteem VRGZ met één of meerdere Leveranciers. Percelen De Opdracht is verdeeld in 3 Percelen. Het betreft de volgende Percelen: Perceel 1: Brandweer & Crisisbeheersing en Ambulancezorg Perceel 2: Ambulancezorg Perceel 3: Brandweer & Crisisbeheersing Een beschrijving per Perceel is opgenomen in de aanbestedingsdocumenten. Een Inschrijver dient zich in te schrijven voor één of meer Percelen. Ieder Perceel zal afzonderlijk gegund worden op basis van de in de aanbestedingsdocumenten vermelde Gunningscriteria. Het is niet toegestaan om op een deel van een Perceel in te schrijven. Aanbestedende dienst besluit na ontvangst en beoordeling van de inschrijvingen per perceel of de opdracht daadwerkelijk gegund zal worden. Aanbestedende dienst heeft de voorkeur één overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de gehele opdracht (gunning perceel 1), tenzij de ontvangen inschrijvingen op dit perceel niet acceptabel zijn of gunning in losse percelen economischer is. Indien gunning plaatsvindt in perceel 1 zal geen gunning plaatsvinden in perceel 2 en 3 en andersom.
Interne identificatiecode: T132586
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Brandweer & Crisisbeheersing en Ambulancezorg
Beschrijving: Brandweer & Crisisbeheersing en Ambulancezorg
Interne identificatiecode: Perceel 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Ambulancezorg
Beschrijving: Ambulancezorg
Perceel: LOT-0003
Titel: Brandweer & Crisisbeheersing
Beschrijving: Brandweer & Crisisbeheersing