138537-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Financieel Adviseur - cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Financieel Adviseur - cluster BCO
Beschrijving: Jij bent van cijfers voor de stad. Je fungeert als het primaire aanspreekpunt voor het cluster BCO op het gebied van Financial Reporting met als doel zorgdragen dat de budgetverantwoordelijken financieel in control zijn. Gezamenlijk bewaken we zo de voortgang van onze financiële doelstellingen.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000