138548-2024 - Resultaat
België – Straatstenen – Leveren op afroep van betonstraatstenen en betontegels
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren op afroep van betonstraatstenen en betontegels
Beschrijving: De uit te voeren levering betreft: het leveren op afroep van betonstraatstenen en betontegels op het grondgebied Gent.
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5410/4243/TDW/2023/001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113130 Straatstenen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Leveren op afroep van betonstraatstenen en betontegels
Interne identificatiecode: TDW/2023/001