138578-2022 - MededingingNederland-Helmond: Tuinbouwdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bestrijding Japanse duizendknoop gemeente Helmond
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77300000 Tuinbouwdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Verkleinen van het aantal vierkante meters van de Japanse duizendknoop. Vrijheid om methoden te combineren. Denk bijvoorbeeld aan thermische bestrijding, stomen, wegbranden, elektrocutie, of inpakken. Vast budget € 100.000 per jaar, en vanaf 2024 een lager bedrag per jaar. Gunning volledig op kwaliteit. Er wordt een tendervergoeding gegeven. De voorwaarden staan in de Leidraad. Afgraven, begrazen en chemische bestrijding vallen buiten de scope van deze opdracht.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 360 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding