138726-2023 - ResultaatBelgië-Brugge: Diensten voor het wieden van onkruid
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Groen- en netheidsonderhoud in het district 315 Oostende
Referentienummer: AWV W-Vl-WWV/OND/D315/2022/4-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat hoofdzakelijk:
• het uitvoeren van beheers- en onderhoudswerkzaamheden aan de bestaande grasbermen en beplanting (maaien van bermen, scheren van hagen, onderhoud van plantvakken, …);
• het snoeien en vellen van lijnbomen langs de gewestwegen;
• beperkte (her)aanplantingswerken en het onderhoud van deze aanplantingen gedurende de waarborgtermijn;
• het oprapen en verwijderen van zwerfvuil;
• het uitvoeren van netheidsonderhoudswerkzaamheden van de verhardingen van wegen en fietspaden (vegen van verhardingen, reinigen van vluchtheuvels en verhoogde verharde inrichtingen);
• het reinigen van straatkolken, aquadrains en onderzoeksputten;
• het ledigen van afvalbakken;
• het ruimen van sloten;
• het profileren van bermen door afgraving;
• het herstellen van schadegevallen aan het groenpatrimonium (na ongevallen) en inzake netheidsonderhoud (sluikstortingen e.d.);
• het uitvoeren van regiewerken (vb. na stormschade, …) voor zover deze werken niet kunnen worden vergoed volgens de overige posten van het borderel en geen aannemingslast zijn;
• het plaatsen, instandhouden en verwijderen van alle reglementaire werfsignalisatie die nodig is voor de uitvoering van alle voormelde werken;
• het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werkzaamheden volgens de bepalingen van dit bestek;
• ruimen van zand langsheen de kustweg N34.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45112200 Afgraven van grond, 45232452 Afwateringswerkzaamheden, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45233229 Onderhoud van bermen, 77211300 Rooien van bomen, 77211400 Vellen van bomen, 77211500 Onderhouden van bomen, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 77314100 Aanleggen van gazons, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 77340000 Snoeien van bomen en heggen, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval, 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten, 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken, 90918000 Reinigen van vuilnisbakken
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze aanneming heeft tot doel om in het district Oostende langsheen de gewestwegen en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud