138855-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Senior Implementatieadviseur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Senior Implementatieadviseur
Beschrijving: KIK-V is het programma waarbinnen informatie-vragende partijen ActiZ, Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ), Ministerie van VWS, Nederlandse Zorgautoriteit (NZa), Patiëntenfederatie Nederland, Zorginstituut Nederland (ZIN) en Zorgkantoren en Zorgverzekeraars Nederland (ZN) samen met zorgaanbieders werken aan het beter afstemmen en uitwisselen van gegevens. Binnen het team implementatie begeleiden we zorgaanbieders in heel Nederland bij de implementatie van de KIK-V werkwijze samen met onze implementatiepartner. We combineren inhoudelijke kennis met pragmatiek: we lossen knelpunten snel op, signaleren verbeterkansen en bouwen samen aan een soepele, schaalbare landelijke implementatie. Daarnaast werven en enthousiasmeren we nieuwe zorgaanbieders en zorgen we voor duidelijke communicatie en goede ondersteuning gedurende het hele traject. Zorginstituut Nederland zoekt een senior implementatieadviseur in de periode van 9 februari 2026 tot en met 31 december 2026 voor gemiddeld 28 uren per week. Als senior implementatieadviseur ondersteun je zorgorganisaties en ketenpartners bij de succesvolle implementatie van afspraken, standaarden en oplossingen rondom digitale gegevensuitwisseling binnen de verpleeghuiszorg. Je fungeert als inhoudelijke én procesmatige brug tussen beleid, ICT, zorgpraktijk en leveranciers.Je sluit aan bij het projectteam implementatie, en eventueel het team dat implementeert bij ketenpartijen, en werkt nauw samen met zorgaanbieders, de implementatiepartner en interne collega's.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000