138942-2024 - Mededinging
België – Reclame- en marketingdiensten – Raamovereenkomst voor analyse en internationale promotie culinaire producten en gerechten in culinaire gids
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor analyse en internationale promotie culinaire producten en gerechten in culinaire gids
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht bestaat uit een analyse en internationale promotie van culinaire producten en gerechten in een culinaire gids.
Interne identificatiecode: TVL/2023/1565/THE
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: TVL/2023/1565/THE - 1
Interne identificatiecode: 1