138971-2023 - ResultaatBelgië-Aalst: Perfusie-oplossingen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor de levering van Paracetamol IV
Referentienummer: 2022/APO/007
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33692400 Perfusie-oplossingen
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van Paracetamol IV in de apotheek van O.L.V. Ziekenhuis VZW campus Aalst en Asse.
Totale looptijd van deze opdracht: 24 maanden De opdracht is door de aanbestedende overheid tweemaal verlengbaar telkens voor 12 maanden.
De verlenging zal stilzwijgend zijn, tenzij de aanbestedende overheid uiterlijk twee (2) maand vóór het verstrijken van de lopende periode aan de opdrachtnemer schriftelijk kenbaar maakt de opdracht niet te willen verlengen.
De op de inventaris vermelde hoeveelheden zijn de vermoedelijke hoeveelheden over een periode van 4 jaar.
Deze hoeveelheden zijn indicatief, gebaseerd op de gemiddelde reële afnames van het kalenderjaar 2021.
Zij binden de bestelleden overheid op geen enkele wijze.
De leverancier kan geen schadevergoeding eisen indien deze vermoedelijke hoeveelheden niet worden bereikt.
De opdracht bestaat uit verschillende percelen...(zie opdrachtdocumenten)
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Paracetamol perfusie 1g/100ml
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
33692400 Perfusie-oplossingen, 33661000 Geneesmiddelen voor het zenuwstelsel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Leveren van paracetamol perfusie 1g/100ml
Paracetamol perfusie 500mg/50ml
Perceel nr.: 2
Leveren van paracetamol perfusie 500mg/50ml