Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaakonderhoud en glasbewassing
Referentienummer: LMC-VO-EA-RT.MVD-2021
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90911200 Reiniging van gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
De doelstelling van deze aanbesteding is het verkrijgen van een overeenkomst per 1 januari 2022 ten behoeve van het schoonmaakonderhoud en glasbewassing van LMC-VO omdat het contract met de huidige dienstverleners afloopt. Het betreft twee percelen van meerdere locaties.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90911200 Reiniging van gebouwen, 90911300 Wassen van ramen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1 betreft circa 34.000 m2 en 24.000 m2 glasoppervlakte
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
Perceel 2
Perceel nr.: 2
perceel 2 betreft circa 55.000 m2 en 28.000 m2 glasoppervlakte