139080-2023 - ResultaatBelgië-Aartselaar: Diensten voor het vervoeren van slib
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Transport van vloeibaar slib
Referentienummer: PRO/GCU/2022/00045
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90513700 Diensten voor het vervoeren van slib
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht bestaat uit het vloeibaar slib via pompen te laden in citernewagens, dit slib vervolgens te transporteren naar een door Aquafin opgegeven bestemming en het slib daar te lossen in de voorziene bekkens.
Aquafin exploiteert +- 340 Riool Water Zuiverings Installaties (RWZI’s) in gans Vlaanderen. Hierbij wordt er vloeibaar slib geproduceerd. Dit slib wordt opgeslagen in slibbuffertanks en dient van +- 300 RWZI’s via tankwagens te worden afgevoerd naar een 40 tal andere RWZI’s van Aquafin waar het slib verder wordt verwerkt. Op de losplaatsen dient het slib in buffertanks te worden gelost.
De opdracht bestaat dus uit het oppompen van slib uit een buffertank van een RWZI, dit slib te transporteren naar een andere RWZI en het daar terug in een bufferbekken te pompen. Het gaat over dagelijkse transporten op werkdagen waarbij er enige fluctuatie is ifv de seizoenen en het weer. De vrachtwagens mogen geen resten van andere producten ...(zie opdrachtdocumenten)
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Aalter - Brugge - Eeklo - Gent - Oostende
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 2: Harelbeke - Ieper - Roeselare - Wulpen
Perceel nr.: 2
Perceel 3: Antwerpen-Zuid - Dendermonde - Lokeren - Sint Niklaas
Perceel nr.: 3
Perceel 4: Aalst - Gavere - Geraardsbergen - Liedekerke - Waregem
Perceel nr.: 4
Perceel 5: Antwerpen Noord - Deurne - Hoogstraten
Perceel nr.: 5
Perceel 6: Grimbergen - Leuven - Mechelen
Perceel nr.: 6
Perceel 7: Bree - Lommel
Perceel nr.: 7
Perceel 8: Genk - Hasselt - Sint Truiden - Tienen
Perceel nr.: 8
Perceel 9: Halen - Mol - Morkhoven - Turnhout
Perceel nr.: 9