Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
AI 2021-0037 Raamovereenkomst Geotechnische veld- en laboratoriumonderzoeken
Referentienummer: AI 2021-0037
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst Geotechnische veld- en laboratoriumonderzoeken
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Veldonderzoeken: sonderingen, boringen en peilbuizen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze Raamovereenkomst voor Geotechnisch veld- en laboratoriumonderzoeken bestaat uit het uitvoeren van de volgende werkzaamheden voor de bodem en de waterbodem:
1. Sonderingen;
2. Boringen;
3. Peilbuizen plaatsen en instandhouden (beheer, onderhoud en meten);
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: neen
Perceel 2: Laboratoriumonderzoeken
Perceel nr.: 2
Aanvullende CPV-code(s) 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71900000 Laboratoriumdiensten