139251-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij – Loonwerk
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Loonwerk
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De opdracht (lees: alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst) is geraamd op € 6.910.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde € 41.460.000 (€41,46 miljoen). Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde van de raamovereenkomst met 150% vermenigvuldigd tot een totaal geraamde waarde van €62.190.000 (€62,19 miljoen.). De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aanvullende classificatie (cpv): 44212400 Heiwerk, 45221220 Duikers, 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45252124 Bagger- en pompwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1, rayon noord: Snoeien van bomen en bosplantsoen, plaagsoorten bestrijden
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 1) betreft het snoeien van bomen en bosplantsoen en bestrijding van plaagsoorten in rayon noord. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 1 zijn geraamd op €150.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €900.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €1.350.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.7.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2, rayon noord: Damwanden-, beschoeiing- en taludherstel
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 2) betreft het onderhouden en herstellen van damwanden, beschoeiing en taluds in rayon noord. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 2 zijn geraamd op €250.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €1.500.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot € 2.250.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 44212400 Heiwerk
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3, rayon noord: Aanleggen, vervangen, onderhoud en ontstoppen van duikers, roosters leggen en controleren
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 3) betreft het aanleggen, vervangen, onderhoud en ontstoppen van duikers en roosters leggen en controleren in rayon noord. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 3 zijn geraamd op €25.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €150.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €225.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 45221220 Duikers
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4, rayon noord: Opruimen van maaisel (‘vuil vissen’)
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 4) betreft het opruimen van maaisel in rayon noord. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 4 zijn geraamd op €150.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €900.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €1.350.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5, rayon noord: Onderhoud kruidenrijk gras en watergangen
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 5) betreft het onderhoud van kruidenrijk gras en watergangen in rayon noord. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 5 zijn geraamd op €250.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €1.500.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €2.250.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6, rayon noord: Dijkonderhoud
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 6) betreft het uitvoeren van dijkonderhoud in rayon noord. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 6 zijn geraamd op €25.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €150.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €225.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7, rayon noord: Baggeren landelijk gebied (verspreidbare bagger) en verspreiden
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 7) betreft het baggeren van landelijk gebied (verspreidbare bagger) en verspreiden in rayon noord. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 7 zijn geraamd op €30.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €180.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €270.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 7
Aanvullende classificatie (cpv): 45252124 Bagger- en pompwerkzaamheden
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8, rayon noord: Grond- en straatwerk
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 8) betreft het uitvoeren van grond- en straatwerk in rayon noord. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 8 zijn geraamd op €75.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €450.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €675.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 8
Aanvullende classificatie (cpv): 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden
Perceel: LOT-0009
Titel: Perceel 9, rayon noord: Groot materieel (losse kranen en maaiboten), specifieke machines (brede rupsen, graafmachine met lange arm) met personeel op afroep
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 9) betreft het leveren van groot materieel (losse kranen en maaiboten), specifieke machines (brede rupsen, graafmachine met lange arm) met personeel op afroep in rayon noord. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 9 zijn geraamd op €100.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €600.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €900.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Titel: Perceel 10, rayon noord: Personeel (dat beschikt over eigen transport) met of zonder klein materieel en gereedschappen op afroep
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 10) betreft het leveren van personeel (dat beschikt over eigen transport) met of zonder klein materieel en gereedschappen op afroep in rayon noord. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 10 zijn geraamd op €100.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde € 600.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €900.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Titel: Perceel 11, rayon oost: Snoeien van bomen en bosplantsoen, plaagsoorten bestrijden
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 11) betreft het snoeien van bomen en bosplantsoen en bestrijding van plaagsoorten in rayon oost. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 11 zijn geraamd op €350.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €2.100.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €3.150.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Titel: Perceel 12, rayon oost: Damwanden-, beschoeiing- en taludherstel
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 12) betreft het onderhouden en herstellen van damwanden, beschoeiing en taluds in rayon oost. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 12 zijn geraamd op €600.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €3.600.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot € 5.400.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Titel: Perceel 13, rayon oost: Aanleggen, vervangen, onderhoud en ontstoppen van duikers, roosters leggen en controleren
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 13) betreft het aanleggen, vervangen, onderhoud en ontstoppen van duikers en roosters leggen en controleren in rayon oost. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 13 zijn geraamd op €75.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €450.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €675.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Titel: Perceel 14, rayon oost: Opruimen van maaisel (‘vuil vissen’)
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 14) betreft het opruimen van maaisel in rayon oost. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 14 zijn geraamd op €150.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €900.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €1.350.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Titel: Perceel 15, rayon oost: Onderhoud kruidenrijk gras en watergangen
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 15) betreft het onderhoud van kruidenrijk gras en watergangen in rayon oost. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 15 zijn geraamd op €250.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €1.500.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €2.250.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Titel: Perceel 16, rayon oost: Dijkonderhoud
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 16) betreft het uitvoeren van dijkonderhoud in rayon oost. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 16 zijn geraamd op €500.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €3.000.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €4.500.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Titel: Perceel 17, rayon oost: Baggeren landelijk gebied (verspreidbare bagger) en verspreiden
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 17) betreft het baggeren van landelijk gebied (verspreidbare bagger) en verspreiden in rayon oost. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 17 zijn geraamd op €30.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €180.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €270.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Titel: Perceel 18, rayon oost: Grond- en straatwerk
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 18) betreft het uitvoeren van grond- en straatwerk in rayon oost. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 18 zijn geraamd op €125.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €750.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €1.125.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Titel: Perceel 19, rayon oost: Groot materieel (losse kranen en maaiboten), specifieke machines (brede rupsen, graafmachine met lange arm) met personeel op afroep
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 19) betreft het leveren van groot materieel (losse kranen en maaiboten), specifieke machines (brede rupsen, graafmachine met lange arm) met personeel op afroep in rayon oost. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 19 zijn geraamd op €100.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €600.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €900.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0020
Titel: Perceel 20, rayon oost: Personeel (dat beschikt over eigen transport) met of zonder klein materieel en gereedschappen op afroep
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 20) betreft het leveren van personeel (dat beschikt over eigen transport) met of zonder klein materieel en gereedschappen op afroep in rayon oost. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 20 zijn geraamd op €100.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde € 600.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €900.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Titel: Perceel 21, rayon zuid: Snoeien van bomen en bosplantsoen, plaagsoorten bestrijden
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 21) betreft het snoeien van bomen en bosplantsoen en bestrijding van plaagsoorten in rayon zuid. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 21 zijn geraamd op €300.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €1.800.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €2.700.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Titel: Perceel 22, rayon zuid: Damwanden-, beschoeiing- en taludherstel
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 22) betreft het onderhouden en herstellen van damwanden, beschoeiing en taluds in rayon zuid. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 22 zijn geraamd op €500.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €3.000.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot € 4.500.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0023
Titel: Perceel 23, rayon zuid: Aanleggen, vervangen, onderhoud en ontstoppen van duikers, roosters leggen en controleren
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 23) betreft het aanleggen, vervangen, onderhoud en ontstoppen van duikers en roosters leggen en controleren in rayon zuid. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 23 zijn geraamd op €50.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €300.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €450.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Titel: Perceel 24, rayon zuid: Opruimen van maaisel (‘vuil vissen’)
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 24) betreft het opruimen van maaisel in rayon zuid. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 24 zijn geraamd op €150.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €900.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €1.350.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Titel: Perceel 25, rayon zuid: Onderhoud kruidenrijk gras en watergangen
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 25) betreft het onderhoud van kruidenrijk gras en watergangen in rayon zuid. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 25 zijn geraamd op €250.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €1.500.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €2.250.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 25
Perceel: LOT-0026
Titel: Perceel 26, rayon zuid: Dijkonderhoud
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 26) betreft het uitvoeren van dijkonderhoud in rayon zuid. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 26 zijn geraamd op €100.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €600.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €900.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Titel: Perceel 27, rayon zuid: Baggeren landelijk gebied (verspreidbare bagger) en verspreiden
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 27 betreft het baggeren van landelijk gebied (verspreidbare bagger) en verspreiden in rayon zuid. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 27 zijn geraamd op €30.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €180.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €270.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 27
Perceel: LOT-0028
Titel: Perceel 28, rayon zuid: Grond- en straatwerk
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 28) betreft het uitvoeren van grond- en straatwerk in rayon zuid. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 28 zijn geraamd op €100.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €600.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €900.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 28
Perceel: LOT-0029
Titel: Perceel 29, rayon zuid: Groot materieel (losse kranen en maaiboten), specifieke machines (brede rupsen, graafmachine met lange arm) met personeel op afroep
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 29) betreft het leveren van groot materieel (losse kranen en maaiboten), specifieke machines (brede rupsen, graafmachine met lange arm) met personeel op afroep in rayon zuid. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 29 zijn geraamd op €350.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €2.100.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €3.150.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 29
Perceel: LOT-0030
Titel: Perceel 30, rayon zuid: Personeel (dat beschikt over eigen transport) met of zonder klein materieel en gereedschappen op afroep
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 30) betreft het leveren van personeel (dat beschikt over eigen transport) met of zonder klein materieel en gereedschappen op afroep in rayon zuid. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 30 zijn geraamd op €100.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde € 600.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €900.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 30
Perceel: LOT-0031
Titel: Perceel 31, rayon west: Snoeien van bomen en bosplantsoen, plaagsoorten bestrijden
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 31) betreft het snoeien van bomen en bosplantsoen en bestrijding van plaagsoorten in rayon west. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 31 zijn geraamd op €250.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €1.500.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €2.250.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 31
Perceel: LOT-0032
Titel: Perceel 32, rayon west: Damwanden-, beschoeiing- en taludherstel
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 32) betreft het onderhouden en herstellen van damwanden, beschoeiing en taluds in rayon west. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 32 zijn geraamd op €300.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €1.800.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot € 2.700.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 32
Perceel: LOT-0033
Titel: Perceel 33, rayon west: Aanleggen, vervangen, onderhoud en ontstoppen van duikers, roosters leggen en controleren
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 33) betreft het aanleggen, vervangen, onderhoud en ontstoppen van duikers en roosters leggen en controleren in rayon west. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 33 zijn geraamd op €30.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €180.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €270.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 33
Perceel: LOT-0034
Titel: Perceel 34, rayon west: Opruimen van maaisel (‘vuil vissen’)
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 34) betreft het opruimen van maaisel in rayon west. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 34 zijn geraamd op €150.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €900.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €1.350.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 34
Perceel: LOT-0035
Titel: Perceel 35, rayon west: Onderhoud kruidenrijk gras en watergangen
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 35) betreft het onderhoud van kruidenrijk gras en watergangen in rayon west. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 35 zijn geraamd op €250.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €1.500.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €2.250.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 35
Perceel: LOT-0036
Titel: Perceel 36, rayon west: Dijkonderhoud
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 36) betreft het uitvoeren van dijkonderhoud in rayon west. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 36 zijn geraamd op €150.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €900.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €1.350.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 36
Perceel: LOT-0037
Titel: Perceel 37, rayon west: Baggeren landelijk gebied (verspreidbare bagger) en verspreiden
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 37) betreft het baggeren van landelijk gebied (verspreidbare bagger) en verspreiden in rayon west. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 37 zijn geraamd op €40.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €240.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €360.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 37
Perceel: LOT-0038
Titel: Perceel 38, rayon west: Grond- en straatwerk
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 38) betreft het uitvoeren van grond- en straatwerk in rayon west. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 38 zijn geraamd op €75.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €450.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €675.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 38
Perceel: LOT-0039
Titel: Perceel 39, rayon west: Groot materieel (losse kranen en maaiboten), specifieke machines (brede rupsen, graafmachine met lange arm) met personeel op afroep
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 39) betreft het leveren van groot materieel (losse kranen en maaiboten), specifieke machines (brede rupsen, graafmachine met lange arm) met personeel op afroep in rayon west. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 39 zijn geraamd op €100.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde €600.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €900.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 39
Perceel: LOT-0040
Titel: Perceel 40, rayon west: Personeel (dat beschikt over eigen transport) met of zonder klein materieel en gereedschappen op afroep
Beschrijving: Waterschap Vallei en Veluwe wenst een raamovereenkomst te sluiten met voldoende opdrachtnemers per perceel voor het uitvoeren van loonwerkzaamheden. Geïnteresseerde partijen mogen een inschrijving indienen op meerdere percelen en kunnen meerdere percelen gegund krijgen. Dit perceel (Perceel 40) betreft het leveren van personeel (dat beschikt over eigen transport) met of zonder klein materieel en gereedschappen op afroep in rayon west. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken, in het bijzonder de aanbestedingsleidraad. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De werkzaamheden voor perceel 40 zijn geraamd op €200.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de overeenkomst inclusief verlengingen (6 jaar) bedraagt de geraamde waarde € 1.200.000. Om eventuele pieken op te kunnen vangen wordt de geraamde waarde met 150% vermenigvuldigd tot €1.800.000. N.B.: Het overschrijden van de geraamde waarde per perceel leidt niet automatisch tot beëindiging van de overeenkomst voor het betreffende perceel. De totaal geraamde waarde betreft de waarde van alle nadere opdrachten van alle opdrachtnemers per perceel die vallen onder de raamovereenkomst bij elkaar opgeteld. De overeenkomst eindigt op het moment dat de totaal geraamde waarde wordt overschreden. De geraamde waarde voor het perceel is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemers kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad paragraaf 2.6.
Interne identificatiecode: 40