139276-2025 - Mededinging
België – Informaticadiensten – OVERHEIDSOPDRACHT MET HET OOG OP HET AANSTELLEN VAN EEN INTEGRATOR VOOR DE HARMONISERING EN UNIFICATIE VAN DE IT-OPLOSSINGEN VOOR HET SOCIALE DOMEIN VAN OPENBARE CENTRA VOOR MAATCHAPPELIJK WELZIJN OF OCMW’S VAN HET BRUSSELS HOOFDSTEDELIJK GEWEST IN EEN GEMEENSCHAPPELIJKE IT OPLOSSING IN HET KADER VAN HET WEPULSE PROGRAMMA
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT MET HET OOG OP HET AANSTELLEN VAN EEN INTEGRATOR VOOR DE HARMONISERING EN UNIFICATIE VAN DE IT-OPLOSSINGEN VOOR HET SOCIALE DOMEIN VAN OPENBARE CENTRA VOOR MAATCHAPPELIJK WELZIJN OF OCMW’S VAN HET BRUSSELS HOOFDSTEDELIJK GEWEST IN EEN GEMEENSCHAPPELIJKE IT OPLOSSING IN HET KADER VAN HET WEPULSE PROGRAMMA
Beschrijving: Het voorwerp van de Opdracht strekt ertoe een Opdrachtnemer, integrator, aan te duiden die als missie zal hebben om diensten te verlenen teneinde de oplossingen voor het Sociale Domein van het Programma WePulse te harmoniseren en één te maken, en om deze gemeenschappelijke oplossing tegen eind 2028 te doen evolueren naar een doelapplicatie die de door de OCMW’s nieuw geïdentificeerde noden tegemoet komt. De integrator zal de beoogde gemeenschappelijke applicatie oplossing moeten integreren in de gewestelijke architectuur; de oplossing zal moeten interopereren met andere applicaties die gebruikt worden door de OCMW’s, waaronder in prioriteit de oplossingen gebruikt in de line of business domeinen Financiën en HR beleid (Soft en Hard HR). Hij zal ondersteuning moeten bieden in het uitvoeren van de strategieën zoals gedefinieerd door het Beheer van het Programma en in de richtplannen gedragen door IRISteam en zal de digitale transformatie van de OCMW’s moeten dragen. Hij zal moeten waken over de hoge kwaliteit van de geleverde diensten. De harmonisering naar een gemeenschappelijke applicatie oplossing, en vervolgens haar evolutie naar de beoogde doelapplicatie zal in stappen gebeuren, waarbij elke stap bepaalde noden van de OCMW’s zal inwilligen in functie van de geïdentificeerde prioriteiten.
Interne identificatiecode: 2025.004
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Zie opdrachtdokumenten
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie opdrachtdokumenten
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72514000 Beheer van computerfaciliteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025.004 - 1
Beschrijving: Het voorwerp van de Opdracht strekt ertoe een Opdrachtnemer, integrator, aan te duiden die als missie zal hebben om diensten te verlenen teneinde de oplossingen voor het Sociale Domein van het Programma WePulse te harmoniseren en één te maken, en om deze gemeenschappelijke oplossing tegen eind 2028 te doen evolueren naar een doelapplicatie die de door de OCMW’s nieuw geïdentificeerde noden tegemoet komt. De integrator zal de beoogde gemeenschappelijke applicatie oplossing moeten integreren in de gewestelijke architectuur; de oplossing zal moeten interopereren met andere applicaties die gebruikt worden door de OCMW’s, waaronder in prioriteit de oplossingen gebruikt in de line of business domeinen Financiën en HR beleid (Soft en Hard HR). Hij zal ondersteuning moeten bieden in het uitvoeren van de strategieën zoals gedefinieerd door het Beheer van het Programma en in de richtplannen gedragen door IRISteam en zal de digitale transformatie van de OCMW’s moeten dragen. Hij zal moeten waken over de hoge kwaliteit van de geleverde diensten. De harmonisering naar een gemeenschappelijke applicatie oplossing, en vervolgens haar evolutie naar de beoogde doelapplicatie zal in stappen gebeuren, waarbij elke stap bepaalde noden van de OCMW’s zal inwilligen in functie van de geïdentificeerde prioriteiten. De uitrollen zullen in golven gebeuren.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning