139506-2023 - MededingingBelgië-Schaarbeek: Bodemonderzoeksdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
FORD-site Genk: Uitvoering tweede gefaseerde bodemsaneringsprojecten: Grondwaterverontreiniging kernen 1, 2, 4 en 29
Referentienummer: FIO-VLAIO-2023-03-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71351500 Bodemonderzoeksdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht omvat de milieukundige begeleiding van bodemsanering voor de grondwaterverontreinigingen op de site van Ford Genk, zoals beschreven in de bodemsaneringsprojecten “Gewijzigd Tweede Gefaseerd Bodemsaneringsproject; Deel: grondwaterverontreinigingen Kern 1, Kern 2 en Kern 4; Ford Genk, Henry Fordlaan 8, 3600 Genk” en “Gewijzigd tweede gefaseerd bodemsaneringsproject, Ford-site, Henry Fordlaan 8, 3600 Genk: kern 29”
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 211 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Openbare procedure: FORD-site Genk: Uitvoering tweede gefaseerde bodemsaneringsprojecten: Grondwaterverontreiniging kernen 1, 2, 4 en 29