139645-2024 - Mededinging
België – Public relationsdiensten – Aanstellen van een communicatiebureau voor Toerisme en Cultuur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstellen van een communicatiebureau voor Toerisme en Cultuur
Beschrijving: Aanstellen van een communicatiebureau voor Toerisme en Cultuur
Interne identificatiecode: PPP07M-2430/4065/2024/2430/CON/EB
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79416000 Public relationsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/2430/CON/EB 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79416200 Advies inzake public relations
Aanvullende classificatie (cpv): 79416000 Public relationsdiensten