139749-2024 - Mededinging
België – Dienstverlening door ingenieurs – WA/INV/2023/5: Dienstencontract bodemsaneringsdeskundige en sloopopvolgingsplannen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: WA/INV/2023/5: Dienstencontract bodemsaneringsdeskundige en sloopopvolgingsplannen
Beschrijving: Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin van artikel 2, 21° Wet Overheidsopdrachten. Het voorwerp van de opdracht is het uitvoeren van bodemonderzoek ter beoordeling van de milieukwaliteit van uit te graven bodem (opmaken technisch verslag), het verlenen van advies bij calamiteiten, het uitvoeren van oriënterende of beschrijvende bodemonderzoeken, uitvoeren van grondwater- en infiltratieonderzoek én de opmaak van sloopopvolgingsplannen conform art. 4.3.5 t.e.m. art. 4.3.12 van het Besluit van de Vlaamse Regering van 17 februari 2012 tot vaststelling van het Vlaams reglement betreffende het duurzaam beheer van materiaalkringlopen en afvalstoffen en dit voor verscheidene te realiseren projecten van de afdeling. De dienstverlener moet zich baseren op de volledige milieuwetgeving. Alle onderzoek dient te gebeuren conform het Decreet betreffende de Bodemsanering en Bodembescherming, het Afvalstoffendecreet, het Vlarebo, het Vlarea, het Vlareop, het Vlarem I en II (deze opsomming is niet limitatief). De onderzoeksresultaten moeten o.a. leiden tot het bekomen van gebruikscertificaten, bodemattesten, certificaten herkomst, conformverklaarde technische verslagen, bodembeheerrapporten, … De dienstverlener moet beschikken over de deskundigheid om te weten welke wetgeving waar en wanneer moet worden toegepast. Hij moet ook altijd de richtlijnen volgen die OVAM oplegt. De opdracht omvat het administratief onderzoek, het uitwerken van een bemonsteringsstrategie, de boringen en staalname, de analyses en beoordeling ervan en het formuleren van een kwalitatief en kwantitatief advies naar de opdrachtgever.
Interne identificatiecode: WA/INV/2023/5
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WA/INV/2023/5 - 1
Beschrijving: WA/INV/2023/5: Dienstencontract bodemsaneringsdeskundige en sloopopvolgingsplannen
Interne identificatiecode: 1