Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631480 Wegeninspectiediensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Agglomeratie ’s-Gravenhage (NL332)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: die documentatie
Waarde