140025-2023 - ResultaatBelgië-Zottegem: Medische apparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Diathermieplaten en toebehoren
Referentienummer: 2022/362
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33100000 Medische apparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding