140099-2025 - Mededinging
Nederland – Boten – Aanschaf twee smalle maaiboten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf twee smalle maaiboten
Beschrijving: Voor het leveren van de aan te schaffen smalle maaiboten heeft WSRL het voornemen om met één (1) leverancier een overeenkomst af te sluiten voor het leveren van twee (2) smalle maaiboten met een garantieperiode van 2 jaar (24 maanden) of maximaal 1.000 draaiuren. Momenteel vaart WSRL met twee smalle maaiboten in de Alblasserwaard en Vijfheerenlanden, deze gebieden worden gekenmerkt door veel lage bruggen/duikers en ondiepe sloten waar maaiboten met de standaardafmetingen niet overal kunnen komen. Deze twee boten zijn toe aan vervanging, inruil is niet aan de orde. Werkzaamheden die door de maaiboten uitgevoerd worden zijn maaien doormiddel van sleepmessen en afkomend maaisel naar laadpunten duwen al waar dit met een kraan uit het water gehaald wordt. De maaiboten draaien gemiddeld 500 uur per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34520000 Boten
Aanvullende classificatie (cpv): 34521000 Boten voor bijzondere doeleinden, 34522300 Kleine vaartuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000