14021-2025 - Resultaat
Nederland – Diverse tuingereedschappen – Groengereedschappen en Persoonlijke Beschermingsmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Groengereedschappen en Persoonlijke Beschermingsmiddelen
Beschrijving: Het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van Groengereedschappen en PBM’s zodat de deelnemende leden van de aanbestedende dienst vanaf 1 maart 2025 opnieuw op een rechtmatige en doelmatige wijze Groengereedschappen en PBM’s kan aanschaffen. 2560000
Interne identificatiecode: 8975/FMB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16160000 Diverse tuingereedschappen
Aanvullende classificatie (cpv): 35113400 Beschermende en veiligheidskleding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van Groengereedschappen en PBM’s zodat de deelnemende leden van de aanbestedende dienst vanaf 1 maart 2025 opnieuw op een rechtmatige en doelmatige wijze Groengereedschappen en PBM’s kan aanschaffen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële duur van de af te sluiten raamovereenkomst is twee (2) jaar, deze vangt aan op 1 maart 2025 en eindigt per 28 februari 2027. Na het verstrijken van deze initiële contractperiode kan de raamovereenkomst eenzijdig door de opdrachtgever worden verlengd met maximaal twee (2) maal één (1) jaar.