See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Grote Inzamelvoertuigen
Beschrijving: De gemeente Utrecht is voornemens zes raamovereenkomsten te sluiten voor de levering van grote inzamelvoertuigen en het leveren van reparatie, onderhoud en service (ROS). Deze leveringen en werkzaamheden zijn verdeeld over zes percelen met ieder hun eigen raamovereenkomst. Raamovereenkomst met gefaseerde afroep van voertuigen en bijbehorende ROS-diensten, met minimale en indicatieve aantallen per perceel, tot een maximale totale contractwaarde van € 20.000.000 (excl. btw)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Inschrijvingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144000 Motorvoertuigen voor speciale doeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Elektrisch Aangedreven Achterladers, inclusief ROS
Beschrijving: Zie Inschrijvingsleidraad Zie Inschrijvingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Inschrijvingsleidraad
Perceel: LOT-0002
Titel: Elektrisch Aangedreven Haakarmwagens, inclusief ROS
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Diesel Aangedreven Achterladers
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Diesel Aangedreven Haakarmwagens
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Diesel Aangedreven Wagen ten behoeve van Klein Chemisch Afval
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Diesel Aangedreven Kraanwagens
Interne identificatiecode: 6