2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2019-0310 (DAS) Dynamisch Aankoop Systeem tbv grond, baggerspecie en puin Categorie 1. & 2.
Interne identificatiecode: AI 2019-0310
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: DAS uitvraag buiten TenderNed
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90732300 Behandelen of verbeteren van vervuilde grond
Aanvullende classificatie (cpv): 90522000 Diensten in verband met vervuilde grond, 90522100 Diensten voor het verwijderen van verontreinigde grond, 90522300 Behandeling van verontreinigde grond, 90732200 Diensten voor verwijdering van vervuilde grond
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Categorie 1en 2
Beschrijving: D.m.v. deze aanbesteding wordt een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) ingericht. Binnen het DAS wordt partijen grond afgezet door aanbestedingen tussen toelaten ondernemers. Gedurende de gehele looptijd van 6 jaar van het DAS kunnen ondernemers zich aanmelden. D.m.v. deze aanbesteding wordt een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) ingericht. Binnen het DAS wordt partijen grond afgezet door aanbestedingen tussen toelaten ondernemers. Gedurende de gehele looptijd van 6 jaar van het DAS kunnen ondernemers zich aanmelden.
Interne identificatiecode: 1