2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuner en secretaris van het MT afdeling Onderwijs - Cluster MO
Beschrijving: Jij bent van ondersteunen. Plannen, organiseren, stukken verzamelen, snel schakelen en contact leggen daar ben jij goed in. Je vindt het leuk om managers te ondersteunen in hun werkweek, bij hun afspraken en in hun besluitvorming.
Interne identificatiecode: 0003254
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000