2. Procedure
Procedure
Titel: Medische verbruiksartikelen en bruikleen van aferese-apparatuur
Beschrijving: Het Amsterdam UMC heeft behoefte aan aferese apparatuur en specifieke medische verbruiksartikelen. Deze zullen worden gebruikt voor wetenschappelijk onderzoek met als doel causaal vast te stellen of IgG-auto-antistoffen verantwoordelijk zijn voor Long-COVID klachten. Het onderzoek vereist een strikt selectieve interventie zodat een wetenschappelijk valide causale interpretatie kan worden gemaakt. Artikelen t.b.v. 70 patienten
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141630 Bloedplasmafilters
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het Amsterdam UMC heeft behoefte aan aferese apparatuur en specifieke medische verbruiksartikelen. Deze zullen worden gebruikt voor wetenschappelijk onderzoek met als doel causaal vast te stellen of IgG-auto-antistoffen verantwoordelijk zijn voor Long-COVID klachten. Het onderzoek vereist een strikt selectieve interventie zodat een wetenschappelijk valide causale interpretatie kan worden gemaakt. Artikelen t.b.v. 70 patiënten
Interne identificatiecode: 1