2. Procedure
Procedure
Titel: Ruimtekwalificatiemetingen van specifieke ruimten inclusief vervanging van (HEPA)-filters
Beschrijving: Het doel van deze niet-openbare procedure betreft het selecteren en contracteren van een ondernemer die voor 5 jaar met drie optiejaren er voor zorgdraagt dat de ruimtekwalificaties en validaties van de ok’s, de HCK’s, de Angiokamers, de Ecmoruimten en de isolatiekamers op een kosten- en werkeffectieve manier voor het Radboudumc worden uitgevoerd. Daarnaast dienen de HEPA-filters gecontroleerd te worden en indien nodig te worden vervangen en dan ook te worden gevalideerd.
Interne identificatiecode: T87659
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45214631 Installatiewerkzaamheden voor steriele ruimten, 45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden, 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten, 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000