Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Knippen hagen gemeente Noord-Beveland
Referentienummer: siw009239
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77342000 Snoeien van heggen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het knippen van hagen in gemeente Noord-Beveland.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Kernen en begraafplaatsen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77342000 Snoeien van heggen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie bijlage
Perceel 2: Vakantieparken
Perceel nr.: 2
Perceel 3: Sportcomplexen
Perceel nr.: 3